środa, kwietnia 20, 2016

KONKURS z okazji 1 K NA INSTARAMIE !!! - WYNIKI !!!

WITAJCIE!Dziś nietypowy post, bo z okazji przekroczenia magicznej cyfry 1000 obserwujących na Instagramie postanowiłam zorganizować dla Was pierwszy poważny konkurs. Mam nadzieję, że nagrody Wam się spodobają i licznie weźmiecie udział :) Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące konkursu - warunki, jakie należy spełnić, prezentację nagrody oraz regulamin. Zapraszam do zabawy! :)WARUNKI UDZIAŁU

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące wymagania:

 1. Polubić fanpage mojego bloga na Facebooku - KLIK
 2. Zaobserwować mnie na Instagramie - KLIK
 3. Polubić oraz PUBLICZNIE udostępnić grafikę konkursową na swoim profilu (na facebooku oraz/lub instagramie-wybór dowolny) wraz z hasztagiem #lebkonkurs
 4. Zaprosić 3 znajomych do zabawy (poprzez otagowanie ich pod  zdjęciem konkursowym autora bloga zamieszczonym na jego profilu w serwisie facebook lub instagram)
 5. Po spełnieniu powyższych warunków, SKOMENTOWAĆ niniejszy WPIS NA BLOGU wpisując :"Biorę udział i akceptuję regulamin"

PREZENTACJA NAGRÓD:

Do zdobycia w konkursie przewidziany jest zestaw kosmetyków,w którego skład wchodzą:
 •  YONELLE Nanodyskowa maska "Magiczny kompres" No1 - HIT!
 • SORAYA Regenerujący olejek do twarzy zawierający aż 5 olejów (arganowy, migdałowy, z róży chilijskiej, z amarantusa oraz krokoszowy)
 • WIBO trio lakierów INCREDIBLE GEL zapewniających efekt żelowych paznokci (baza, lakier i top coat)
 • WIBO baza pod cienie do powiek w kredce
 • WIBO Ultrawhite  kredka wybielająca do paznokci
 • BELL wodoodporny tusz do rzęs GLAM & SEXY MASCARA
 • masa próbeczek takich marek jak ARKANA, SENSILIS, SYLVECO.

WYGRYWA  1 OSOBA !
UWAGA!!!!!!!!!!!

WYNIKI KONKURSU !!!!!!!!!!!!!!!

Szczęśliwym zwycięzcą zostaje......................................................................


 ...................uczestniczka o nicku Sylwia LOP, która dodała komentarz do tego wpisu oznaczony numerem 6.

Poniżej screen z losowania:


 
 GRATULUJĘ ! :)

Czekam na dane adresowe Pani, która wygrała do 3 dni kalendarzowych od momentu ogłoszenia wyników.  Po tym terminie w razie niezgłoszenia się zwycięzcy wybiorę kolejną osobę. 
Mail, na który należy przesłać dane: limited.edition.blog89@gmail.com
 

REGULAMIN


1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest autorka i właścicielka bloga Limited Edition
2. Konkurs przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem oraz przepisami obowiązującego prawa.
3. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 20.04.2016 do godziny 23:59 dnia 04.05.2016 r. Zgłoszenia dodane po upłynięciu tego terminu nie będą brane pod uwagę.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w drodze losowania w terminie do 7 dni roboczych od zakończenia konkursu. Informacja o wynikach pojawi się zarówno na blogu Organizatora (jako edit postu konkursowego) jak i na jego fanpage'ach na portalu Facebook oraz Instagram.
5. Organizator ponosi odpowiedzialność za: zapewnienie dostępności regulaminu wszystkim Uczestnikom konkursu, wyłonienie jednego zwycięzcy, obsługę reklamacji związanych z przebiegiem konkursu oraz uzyskane od zwycięzcy jego danych teleadresowe,podane w celu wysyłki nagrody.
6.Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania nagrody Uczestnikom działającym niezgodnie z niniejszym regulaminem i/lub niezgodnie z podstawowymi zasadami etycznymi i/lub zasadami wyznaczanymi przez obowiązujące prawo powszechne.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady przedmiotów, które stanowią nagrodę w konkursie, powstałe podczas transportu przesyłki.
8. Konkurs przeznaczony jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
9. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia posiadająca zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w konkursie.
10. W konkursie nie może brać udział Organizator oraz jego najbliżsi krewni w rozumieniu przepisów prawa powszechnego.
11. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:
a) polubienie fanpage Limited edition Blog na portalu Facebook (dostępnego pod adresem:https://www.facebook.com/limited.edition.blog/ ) , 
b) zaobserwowanie profilu Organizatora w serwisie Instagram (dostępnego pod adresem:https://www.instagram.com/limited_edition_blog/), 
c) publiczne udostępnienie informacji o konkursie w mediach społecznościowych (Facebooku lub/i Instagramie) wraz z hasztagiem #lebkonkurs,
d) zaproszenie 3 znajomych do udziału w konkursie (poprzez otagowanie ich pod  zdjęciem konkursowym  zamieszczonym na  profilu autora bloga w serwisie facebook lub instagram) oraz
e) dodać komentarz pod postem konkursowym na blogu Oraganizatora  hasłem "Biorę udział i akceptuję regulamin".
12. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać w formie komentarza do postu konkursowego i traktować jako ostateczne potwierdzenie spełnienia wymagań z punktu 11. Zgłoszenia w innej formie nie będą brane pod uwagę.
13.Wyłonienie zwycięzcy leży w gestii Organizatora.
14. W konkursie wygrywa 1 osoba.
15. Zwycięzcą zostanie osoba, która spełni wymogi konkursu i potwierdzi swój udział w konkursie, komentując niniejszy post słowami z punktu 11e.
16. Każdy uczestnik może zamieścić jeden komentarz pod postem konkursowym. Spośród zgłoszeń powtarzających się pod uwagę brane będzie wyłącznie pierwsze zgłoszenie.
18. Zamieszczając zgłoszenie konkursowe uczestnik oświadcza, że jest autorem wypowiedzi konkursowej i ma do niej pełne prawa.
19. Zamieszczenie wypowiedzi niezgodnej z zasadami, jakie określa niniejszy regulamin skutkuje natychmiastowym usunięciem zgłoszenia bez możliwości ponownego udziału w konkursie.
20. Organizator wymaga od zwycięzcy samodzielnego podania adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy Organizatora (limited.edition.blog89@gamil.com) z dopiskiem "WYGRANA" lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage`u w serwisie Facebook bądź do szufladki - na Instagramie.
21.Od momentu ogłoszenia wyników konkursów, zwycięzca ma 3 dni robocze na przesłanie danych teleadresowych, na które ma zostać wysłana nagroda w formie wymienionej w punkcie 20.
22. W sytuacji niezgłoszenia się zwycięzcy w wyznaczonym czasie, wyłoniony zostanie kolejny.
23. Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z tym uczestnikiem, który zostanie wybrany jako zwycięzca.
24. W przypadku rezygnacji zwycięzcy z nagrody lub przepadku nagrody z powodu braku kontaktu ze strony zwycięzcy w wyznaczonym czasie, Organizator nie jest zobowiązany do pokrycia jakichkolwiek kosztów poniesionych przez uczestnika konkursu.
25. Nagrodą w konkursie jest  zestaw kosmetyków, na które składają się:
a) YONELLE Nanodyskowa maska "Magiczny kompres" No1
b) SORAYA Regenerujący olejek do twarzy
c) WIBO trio lakierów INCREDIBLE GEL (baza, lakier i top coat)
d) WIBO baza pod cienie do powiek w kredce
e) WIBO Ultrawhite  kredka wybielająca do paznokci
f) BELL wodoodporny tusz do rzęs GLAM & SEXY MASCARA
g) próbki marek ARKANA, SENSILIS, SYLVECO.
26. Nagroda zostanie przesłana na adres zwycięzcy przez Organizatora i na jego koszt.
27. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania firmy dostarczającej przesyłkę z nagrodą do zwycięzcy.
28. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
29. Zwycięzca ma prawo do rezygnacji z nagrody. W tej sytuacji kolejny zwycięzca zostanie wybrany  zgodnie z zasadami niniejszego regulaminu.
30. Wszelkie reklamacje z tytułu uczestnictwa w konkursie uczestnicy winni zgłaszać drogą mailową na adres: limited.edition.blog8@gmail.com najpóźniej w terminie do 24 godzin od momentu ogłoszenia wyników konkursu. Po upływie tego terminu reklamacje nie będą uwzględniane.
31. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie do 72 godzin od momentu wpłynięcia.
Uczestnik zostanie powiadomiony o rozpatrzeniu reklamacji drogą mailową na adres e-mail, z którego nadesłał reklamację.
32. Przed udziałem w konkursie uczestnik ma obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem. Zgłoszenie się do konkursu przez dodanie komentarza z hasłem "Biorę udział" pod postem konkursowym jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
33. Niniejszy regulamin dostępny do wglądu w poście konkursowym.
34. Uczestnictwa w konkursie, praw oraz obowiązków z tym związanych, a także praw do żądania wydania nagrody uczestnik nie może przenosić na osoby trzecie.
35. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu i zasad przeprowadzenia konkursu w dowolnym momencie.
36.W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów, które wymusiłyby zmiany w regulaminie lub odwołanie konkursu, organizator poinformuje o tym uczestników, zamieszczając stosowną informację na blogu Limited Edition Blog oraz w mediach społecznościowych (fanpage na facebooku oraz instargarmie).
37.Organizator nie będzie dokonywał weryfikacji danych podanych przez zwycięzcę. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie.
38. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu (na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz 883 z pózn. zm.). Organizator nie archiwizuje danych- po przesłaniu nagród dane zostaną usunięte z bazy danych organizatora.
39.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).  


ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE I ŻYCZĘ POWODZENIA!


Pozdrawiam,
limited edition :)

35 komentarzy:

 1. Biorę udział i akceptuję regulamin;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział i akceptuje regulamin

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udzuał i akceptuje regulamin

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział i akceptuje regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorę udział i akceptuję regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział i akceptuję regulamin :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Biorę udział i akceptuję regulamin :P A jakże hihi:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Biorę udział i akceptuję regulamin :) nick na insta:czarnykocurrr

  OdpowiedzUsuń
 12. Biorę udział i akceptuję regulamin! :) nick na instagram: nataliatuu

  OdpowiedzUsuń
 13. Biorę udział i akceptuję regulamin!�� insta:polinkaxoxo

  OdpowiedzUsuń
 14. Biorę udział i akceptuję regulamin

  OdpowiedzUsuń
 15. Biorę udział i akceptuję regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Biorę udział i akceptuję regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz nr 14
   Ps. Komentarz zostaje wzięty pod uwagę, ponieważ uczestniczka zgłosiła w ostatnim dniu konkursu, iż próbowała dodać komentarz, ale z powodów technicznych nie było to możliwe. Dodała go niezwłocznie, zaraz po usunięciu awarii.

   Usuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Limited Edition ♥ , Blogger